Trem Turkey GİGDER üyesi oldu.

Türkiye’nin gayrimenkul ihracatına yön verme misyonu ve ülkemizdeki gayrimenkul sektörünün uluslararası pazarda birinci muhatabı ve referans noktası olma vizyonunu devam ettiren GİGDER’in başarılarına Trem Turkey, üyeliğiyle ortak olmuştur.
Trem Turkey, gayrimenkul sektörünün yurtdışındaki temsilcilerinden ve sektörün başlıca kuruluşlarını ulusal ve uluslararası platformlarda bir araya getiren Gayrimenkul Yurt Dışı Tanıtım Derneği (GİGDER)’in üyelerinden biridir. Sektörün liderleriyle birlikte ülkemizi globalde temsil etmek ve hedeflerimiz doğrultusunda stratejik iş birliklerimizi ilerletmek adına GİGDER’in bir parçası olarak faaliyetlerimizi sürdürüyoruz.

Trem Turkey Sektörel Eğitim Etkinlikleri Devam Ediyor

Saha satış ve yatırım danışmanlığı ekiplerimizin mesleki gelişimlerini önemsiyor, onlara kariyer basamaklarını hızla tırmanmalarını sağlayacak değerli eğitim programları sunuyoruz.

Trem Discovery etkinlikleri kapsamında saha satış ve yatırım danışmanlığı ekiplerimiz, müşterilerimizin taleplerine en doğru cevabı verebilmek için projelerimizi yerinde inceleyip bizzat keşif yaparken Aris Grand Tower’ın penthouse katında düzenlediğimiz Trem Synergy etkinliklerinde uluslararası yatırım danışmanlarımızı sektörün uzman isimleri ve özel projeleriyle buluşturuyoruz. Teoriden pratiğe adım atılan bu etkinliklerde sektördeki son gelişmeler ve trendler masaya yatırılıyor, satış ve insan psikolojisine dair eğitimler veriliyor ve değerli tecrübeler aktarılıyor.

Trem Turkey olarak şirketinizle yapacağımız iş birliği kapsamında satış ve yatırım danışmanlığı ekiplerinizi mesleki gelişimlerine katkıda bulunacak bu etkinliklerde görmekten mutluluk duyacağız.

Trem Turkey, Tor Beylikdüzü’nü Portföyüne Ekledi

Trem Turkey, portföyüne şehrin en yeni ve etkileyici yaşam alanlarından Tor Beylikdüzü’nü ekledi.

İstanbul’un en hızlı değer kazanan ilçesi Beylikdüzü’nde E-5 ve TEM otoyollarının kesişim noktasında yer alan Tor Beylikdüzü; 8100 metrekarelik arazi alanında 295 konut ve 10 ticari üniteden oluşuyor.

Modern mimarinin lüks detaylarını sağlığı temel alan bina yapısıyla birleştiren Tor Beylikdüzü, sakinlerine doğanın huzurunu şehrin merkezinde yaşama deneyimi vaat ediyor. 1075 metrekarelik zemin kat peyzaj alanına ek olarak çatı katında yer alan 2000 metrekarelik özel gökyüzü peyzaj alanıyla doğanın huzurunu adım attığınız her yere taşıyan Tor Beylikdüzü, geniş sosyal faaliyet ve spor alanları ile sakinlerinin her günü dolu dolu geçirmesini sağlıyor.

Trem Turkey olarak bu özel projede yer alan dairelerin satış aşamasında siz değerli ortaklarımızla iş birliği yapmayı sabırsızlıkla bekliyoruz.

İletişime Geçin

Telefon

+(90) 212 945 06 16

E-POSTA

ADRES

Adile Nasit Blv. Aris Grand Tower No:30-32
Esenyurt / – Istanbul TURKEY

En son haber ve gelişmeleri takip edin


    © 2021 – Trem Turkey Tor Holding iştirakidir.